Kariéra
 

Jsi Youtuber?


Natáčíš videa na Youtube, jsi zajímavý, lidé na tebe koukají a chceš pomoct s rozjezdem? Pokud máš aspoň 10 000 odběratelů, jsi ochotný pro nás také něco natočit, tak nám napiš! Pomůžeme ti s reklamou na našich sociálních sítích a budeš u nás moci pořádat srazy s fanoušky, kteří budou mít výhody díky této spolupráci! Pokud máš sám/a nápad na spolupráci, tak ho rádi uslyšíme!

Otevřít Formulář

Jsi Streamer?


Baví tě streamovat, jsi zajímavý, lidé na tebe koukají a máš už menší základnu fanoušků? Pokud máš pravidelně na streamu aspoň 130 lidí, jsi ochotný občas streamovat z našeho kanálu, tak nám napiš! Pomůžeme ti s reklamou, zviditelněním a třeba i technickými problémy!

Otevřít Formulář
 
 

Umíš střih nebo grafiku?


Umíš stříhat videa v Premiéře nebo dělat grafiku ve Photoshopu? Hledáme mladé, nadané střihače a grafiky co nám můžou pomoci s našimi projekty. Pokud máš talent, chuť a umíš projekty dodávat na čas, tak jsi náš člověk!

Otevřít Formulář

Chceš organizovat komunitní akce?


Jsi dobrý organizátor/administrátor? Hledáme mladé, talentované lidi s chutí organizovat akce v RELOADu nebo i mimo něj. Pokud máš dobré organizační schopnosti, jsi dochvilný/á a máš chuť vymýšlet akce pro komunitu, tak nám napiš! Nápadům se meze nekladou!

Otevřít Formulář